WEDSTRIJD
31.10.19 | 2e ronde | Julyette Steur | Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Julyette Steur | Chelsea Vanhoutte | |
1e Service % | 32/50 (64%) | 33/40 (83%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/32 (72%) | 12/33 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/18 (61%) | 3/7 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/6 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/40 (63%) | 16/50 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Julyette Steur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-0 | Chelsea Vanhoutte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Julyette Steur | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Chelsea Vanhoutte | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Julyette Steur | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Chelsea Vanhoutte | |
0-0 | ||
Julyette Steur | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Chelsea Vanhoutte | |
Julyette Steur | 1-0 | |
2-0 | Chelsea Vanhoutte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julyette Steur | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Chelsea Vanhoutte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julyette Steur | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Chelsea Vanhoutte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julyette Steur vs. Chelsea Vanhoutte - onderlinge wedstrijden
31.10.19 | 2e ronde | Julyette Steur | Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
26.10.19 | Kwartfinale | Julyette Steur | Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
21.06.16 | 1e ronde | Julyette Steur | Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Nieuwpoort | Clay |
Julyette Steur form & Chelsea Vanhoutte form
Julyette Steur - laatste wedstrijden
W60+H La - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
30.06.20 1e ronde | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 Finale | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.02.20 Kwartfinale | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.20 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.20 1e ronde | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.20 Kwartfinale | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.12.19 Halve finale | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.19 Kwartfinale | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.12.19 Halve finale | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Chelsea Vanhoutte - laatste wedstrijden
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Viktoriia Dema | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Nicoleta Petrache | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Myatovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Rixt Van Der Werff | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shannon Bovy | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
25.08.23 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Warda Ait El Bachir | 7-5, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Miyu Kageyama | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |