WEDSTRIJD
10.03.20 | 2e ronde van de kwal. | Jwany Sherif | Elisabeth Chantraine | 6-3, 6-2 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
USA
09.01.96, 28 Jaar
09.01.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
14.12.00, 23 Jaar
14.12.00, 23 Jaar
Jwany Sherif vs. Elisabeth Chantraine - onderlinge wedstrijden
10.03.20 | 2e ronde van de kwal. | Jwany Sherif | Elisabeth Chantraine | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Jwany Sherif form & Elisabeth Chantraine form
Jwany Sherif - laatste wedstrijden
W15 Lakewood - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Martina Okalova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maxine Murphy | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Fountain - Hard | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Ewing | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.09.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 6-3, 6-75, 11-13 | wedstrijd detail | |
25.09.20 1e ronde | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-4, 5-1 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
10.09.20 1e ronde | vs. Barbara Bonic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Kayla Day | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Emma Davis | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.20 1e ronde | vs. Anna Morgina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Jessica Failla | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Emma Davis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Lorraine M. Guillermo | 4-6, 7-63, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Pamela Montez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Mary Closs | 3-6, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Sophia Whittle | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Mary Closs | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.06.20 1e ronde | vs. Rushri Wijesundera | 6-0, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Rushri Wijesundera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.03.20 1e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-0, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Ambre Feder | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Elisabeth Chantraine - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jwany Sherif | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 1-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Rossi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.01.20 Kwalif. | vs. Perla Nieuwboer | 6-75, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
02.12.18 Kwalif. | vs. Jessica Marmorstein | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
26.11.18 Kwalif. | vs. Tricia Mar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
19.11.18 Kwalif. | vs. Lisa-Maria Moser | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Martina Pradova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Milosevic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
29.10.18 Kwalif. | vs. Anastasia Chikalkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Alkmaar - Clay | ||||
24.06.18 Kwalif. | vs. Laura Rijkers | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Annick Verhaar | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
01.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Rimi So | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Le Havre - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
28.02.18 1e ronde | vs. Nina Stadler | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
11.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Berankova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
21.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nastja Kolar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Angella Raman | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
14.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Fritsch | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
04.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Annick Verhaar | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.17 Kwalif. | vs. Petra Januskova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
27.11.17 Kwalif. | vs. Alexandra Walters | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Van Heerden | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Megan Lombardi | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sunderland - I. hard | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Bishop | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Jounieh - Clay | ||||
04.10.17 1e ronde | vs. Alexandra Riley | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |