WEDSTRIJD
20.11.20 | Kwartfinale | Kaia Kanepi | Anastasia Zarycka | 6-2, 6-3 | W25 Las | Clay |
STATISTIEKEN
Kaia Kanepi | Anastasia Zarycka | |
1e Service % | 26/45 (58%) | 35/62 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/26 (65%) | 18/35 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/19 (42%) | 6/27 (22%) |
Benutte Breakpoints | 7/17 (41%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/62 (61%) | 20/45 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kaia Kanepi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kaia Kanepi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kaia Kanepi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kaia Kanepi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kaia Kanepi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kaia Kanepi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kaia Kanepi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kaia Kanepi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kaia Kanepi vs. Anastasia Zarycka - onderlinge wedstrijden
20.11.20 | Kwartfinale | Kaia Kanepi | Anastasia Zarycka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Las | Clay |
Kaia Kanepi form & Anastasia Zarycka form
Kaia Kanepi - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 7-67, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Barbora Strycova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Margarita Betova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 6-71, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 2e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
16.07.23 Finale | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.07.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 5-1, Alice Robbe - scratch | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Astra Sharma | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 5-7, - Kaia Kanepi - scratch | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Misaki Doi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Madison Keys | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
23.05.23 2e ronde | vs. Clara Burel | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde | vs. Madison Brengle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Zarycka - laatste wedstrijden
W25 Koksijde - Clay | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyiv - Clay | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
02.03.21 Kwalif. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
28.11.20 Halve finale | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.20 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.20 2e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.20 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
20.11.20 Kwartfinale | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.20 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.20 Kwalif. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
06.11.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.20 Kwalif. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail |