WEDSTRIJD
18.11.20 | 1e ronde | Kamilla Bartone | Helena Narmont | 6-2, 6-0 | W15 Haabneeme | I. hard |
STATISTIEKEN
Kamilla Bartone | Helena Narmont | |
1e Service % | 18/37 (49%) | 18/38 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/18 (78%) | 8/18 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/19 (63%) | 4/20 (20%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/38 (68%) | 11/37 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/75 (69%) | 23/75 (31%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kamilla Bartone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kamilla Bartone | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kamilla Bartone | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kamilla Bartone | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Helena Narmont | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Kamilla Bartone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kamilla Bartone | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kamilla Bartone | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Estonia
21.01.01, 23 Jaar
21.01.01, 23 Jaar
Kamilla Bartone vs. Helena Narmont - onderlinge wedstrijden
18.11.20 | 1e ronde | Kamilla Bartone | Helena Narmont | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Haabneeme | I. hard |
Kamilla Bartone form & Helena Narmont form
Kamilla Bartone - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sandra Samir | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Denise Valente | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Kovacevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 0-4, - Kamilla Bartone - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Gio Jang | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Helena Narmont - laatste wedstrijden
W25 Parnu - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 0-1, - Helena Narmont - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 0-3, - Helena Narmont - scratch | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 7-5, 1-10 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pozarenko | 6-73, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Novikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 0-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Novak | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.05.22 Kwartfinale | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Elina Zakharova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.22 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Elizabeth Coleman | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.21 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 Kwalif. | vs. Kristina Novak | 1-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.09.21 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tatum Evans | 7-5, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |