WEDSTRIJD
27.02.20 | 2e ronde | Kamilla Rakhimova | Angelina Gabueva | 6-3, 6-3 | W25 Moscow | I. hard |
STATISTIEKEN
Kamilla Rakhimova | Angelina Gabueva | |
1e Service % | 32/48 (67%) | 47/67 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/32 (84%) | 30/47 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 6/20 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/67 (46%) | 12/48 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 5 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kamilla Rakhimova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Angelina Gabueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-1 | Angelina Gabueva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Angelina Gabueva | |
Kamilla Rakhimova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Angelina Gabueva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Kamilla Rakhimova | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Angelina Gabueva | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-A, 40-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Angelina Gabueva | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kamilla Rakhimova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Angelina Gabueva | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Angelina Gabueva | |
0-0, 0-15 | ||
Kamilla Rakhimova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Angelina Gabueva | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kamilla Rakhimova vs. Angelina Gabueva - onderlinge wedstrijden
27.02.20 | 2e ronde | Kamilla Rakhimova | Angelina Gabueva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Moscow | I. hard |
Kamilla Rakhimova form & Angelina Gabueva form
Kamilla Rakhimova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Diane Parry | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-74, 7-65 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Diane Parry | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 7-63, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Katie Boulter | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Belinda Bencic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail |
Angelina Gabueva - laatste wedstrijden
Strasbourg - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 Kwalif. | vs. Erin Routliffe | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hao-Ching Chan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
17.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Portoroz - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Anna Brogan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 Kwalif. | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Eri Hozumi | 6-0, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Basak Eraydin | 1-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
12.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Magda Linette | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
22.01.22 Halve finale | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.22 Kwartfinale | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 7-60, 6-0 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
23.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
11.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
07.09.21 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |