WEDSTRIJD
01.05.19 | 1e ronde | Kamilla Rakhimova | Ganna Poznikhirenko | 6-1, 6-1 | W25 Namangan | Hard |
STATISTIEKEN
Kamilla Rakhimova | Ganna Poznikhirenko | |
1e Service % | 32/50 (64%) | 25/40 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/32 (66%) | 12/25 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 3/15 (20%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/40 (63%) | 20/50 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/90 (61%) | 35/90 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kamilla Rakhimova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kamilla Rakhimova vs. Ganna Poznikhirenko - onderlinge wedstrijden
01.05.19 | 1e ronde | Kamilla Rakhimova | Ganna Poznikhirenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Namangan | Hard |
Kamilla Rakhimova form & Ganna Poznikhirenko form
Kamilla Rakhimova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Diane Parry | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-74, 7-65 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Diane Parry | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 7-63, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Katie Boulter | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Belinda Bencic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail |
Ganna Poznikhirenko - laatste wedstrijden
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
20.05.23 Halve finale | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |