WEDSTRIJD
26.04.19 | 2e ronde | Kamilla Rakhimova | Sofya Lansere | 1-6, 7-62, 6-1 | W25 Andijan | Hard |
STATISTIEKEN
Kamilla Rakhimova | Sofya Lansere | |
1e Service % | 51/84 (61%) | 35/74 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/51 (63%) | 25/35 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/33 (48%) | 13/39 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/74 (49%) | 36/84 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/158 (53%) | 74/158 (47%) |
Dubbele fouten | 7 | 7 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kamilla Rakhimova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kamilla Rakhimova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kamilla Rakhimova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Sofya Lansere | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
3 | ||
Kamilla Rakhimova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kamilla Rakhimova vs. Sofya Lansere - onderlinge wedstrijden
30.08.19 | Kwartfinale | Kamilla Rakhimova | Sofya Lansere | 6-4, 4-0, Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | W25+H Penza | Hard |
26.04.19 | 2e ronde | Kamilla Rakhimova | Sofya Lansere | 1-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Andijan | Hard |
Kamilla Rakhimova form & Sofya Lansere form
Kamilla Rakhimova - laatste wedstrijden
Bogota - Clay | ||||
06.04.24 Halve finale | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 7-64, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-4, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Diane Parry | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-74, 7-65 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Diane Parry | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 7-63, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Katie Boulter | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Sofya Lansere - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |