WEDSTRIJD
22.10.19 | 1e ronde | Kamilla Rakhimova | Zeynep Sonmez | 6-2, 6-2 | W25 Istanbul | I. hard |
STATISTIEKEN
Kamilla Rakhimova | Zeynep Sonmez | |
1e Service % | 36/67 (54%) | 29/48 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 13/29 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/31 (52%) | 4/19 (21%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/48 (65%) | 28/67 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/115 (61%) | 45/115 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Zeynep Sonmez | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Kamilla Rakhimova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0 | ||
Kamilla Rakhimova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-2 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kamilla Rakhimova vs. Zeynep Sonmez - onderlinge wedstrijden
22.10.19 | 1e ronde | Kamilla Rakhimova | Zeynep Sonmez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Istanbul | I. hard |
Kamilla Rakhimova form & Zeynep Sonmez form
Kamilla Rakhimova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Diane Parry | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-74, 7-65 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Diane Parry | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 7-63, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Katie Boulter | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Belinda Bencic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail |
Zeynep Sonmez - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail |