WEDSTRIJD
03.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Karin Kennel | Emily Fanning | 6-4, 6-2 | W25 Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Karin Kennel vs. Emily Fanning - onderlinge wedstrijden
03.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Karin Kennel | Emily Fanning | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Mildura | Grass |
Karin Kennel form & Emily Fanning form
Karin Kennel - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
07.07.20 1e ronde | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Olimpia - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 Finale | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.20 Halve finale | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.20 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
22.11.19 Kwartfinale | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Gwalior - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.19 Kwartfinale | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Emily Fanning - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
13.08.20 1e ronde | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 2-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.20 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 1-6, 2-5 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 7-5, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Barbara Bonic | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Jovana Jovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.06.20 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-5 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Seone Mendez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Utaka Kishigami | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |