WEDSTRIJD
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Karin Kennel | Julia Kimmelmann | 3-6, 6-3, 10-8 | W60 Hechingen | Clay |
STATISTIEKEN
Karin Kennel | Julia Kimmelmann | |
1e Service % | 43/65 (66%) | 59/79 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/43 (60%) | 38/59 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/79 (43%) | 26/65 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/144 (51%) | 71/144 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Karin Kennel | 0-0 | |
1-0 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karin Kennel | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-1 | Julia Kimmelmann | |
0-0 | ||
Karin Kennel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-3 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Karin Kennel | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Karin Kennel | 3-5 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karin Kennel | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Julia Kimmelmann | |
Karin Kennel | 2-1 | |
3-1 | Julia Kimmelmann | |
Karin Kennel | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Julia Kimmelmann | |
0-0 | ||
Karin Kennel | 4-3 | |
5-3 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Karin Kennel | 0-0 | |
0-0 | ||
10-8 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Karin Kennel vs. Julia Kimmelmann - onderlinge wedstrijden
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Karin Kennel | Julia Kimmelmann | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | W60 Hechingen | Clay |
Karin Kennel form & Julia Kimmelmann form
Karin Kennel - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
07.07.20 1e ronde | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Olimpia - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 Finale | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.20 Halve finale | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.20 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
22.11.19 Kwartfinale | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Gwalior - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.19 Kwartfinale | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Julia Kimmelmann - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-0, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.11.21 Finale | vs. Martha Matoula | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.21 Halve finale | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.21 Kwartfinale | vs. Eleni Christofi | 6-4, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.11.21 2e ronde | vs. Hwiwon Wi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
21.07.21 2e ronde | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Anna Popescu | 5-7, 6-2, 3-0, Anna Popescu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Jessie Aney | - Julia Kimmelmann - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.05.21 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-71, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.05.21 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Adelina Krueger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Liam Oved | 6-3, 6-72, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. May Baranes (2005) | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |