WEDSTRIJD
22.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Karin Kennel | Sara Neto | 6-2, 6-1 | W60 Caldas | Hard |
STATISTIEKEN
Karin Kennel | Sara Neto | |
1e Service % | 33/44 (75%) | 38/50 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/33 (70%) | 17/38 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/11 (64%) | 3/12 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/50 (60%) | 14/44 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sara Neto | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Karin Kennel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Sara Neto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karin Kennel | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-1 | Sara Neto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Karin Kennel | 4-1 | |
0-0, 30-0 | ||
5-1 | Sara Neto | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Karin Kennel | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sara Neto | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Karin Kennel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Sara Neto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Karin Kennel | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sara Neto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karin Kennel | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Sara Neto | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
15.03.89, 35 Jaar
15.03.89, 35 Jaar
Karin Kennel vs. Sara Neto - onderlinge wedstrijden
22.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Karin Kennel | Sara Neto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Caldas | Hard |
Karin Kennel form & Sara Neto form
Karin Kennel - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
07.07.20 1e ronde | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Olimpia - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 Finale | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.20 Halve finale | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.20 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
22.11.19 Kwartfinale | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Gwalior - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.19 Kwartfinale | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Sara Neto - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Barbara Balancho | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Sara Lanca | 1-6, 0-1, - Sara Neto - scratch | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Matilde Morais | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Sashi Kempster | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Kennel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montemor - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
09.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Saisha Khanna | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Cantanhede - Carpet | ||||
18.10.18 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Montemor O - Hard | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Syuzen Afifi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santarem - Hard | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Puig Caballero | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
22.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Rentouli | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
04.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Molokova Ferreira | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
27.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniella Silva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mafalda Soares | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-3, - Sara Neto - scratch | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Madalena Andrade | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lisbon - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde | vs. Beatriz Paciletti Duarte Da Costa | 6-74, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
Madrid - Hard | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Takhmina Burkhanova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
31.07.17 Kwalif. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Figueira Da - Hard | ||||
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bia Neto | - Sara Neto - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Montemor O - Hard | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Solomiya Rohovets | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |