WEDSTRIJD
08.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Karola Patricia Bejenaru | Selina Atay | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
20.11.01, 22 Jaar
20.11.01, 22 Jaar
Karola Patricia Bejenaru vs. Selina Atay - onderlinge wedstrijden
08.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Karola Patricia Bejenaru | Selina Atay | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Karola Patricia Bejenaru form & Selina Atay form
Karola Patricia Bejenaru - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 1-3, - Karola Patricia Bejenaru - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Selina Atay - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
22.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Lubsheva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Barry | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |