INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ana Lantigua De La Nuez vs. Karolayne Da Rosa - onderlinge wedstrijden
06.05.18 | Kwalif. | Karolayne Da Rosa | Ana Lantigua De La Nuez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Ana Lantigua De La Nuez form & Karolayne Da Rosa form
Ana Lantigua De La Nuez - laatste wedstrijden
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-4, - Ana Lantigua De La Nuez - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.05.22 2e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.05.22 Kwartfinale | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Farida Moussa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.03.22 1e ronde | vs. Asia Serafini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Nadine Keller | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 7-66, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.22 1e ronde | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Katharina Hering | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
17.09.21 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Karolayne Da Rosa - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tea Lukic | 7-64, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Susanne Celik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Natalia Orlova | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 7-63, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 7-66, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Nikola Breckova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Emily Meyer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Alice Gillan | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sezze - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Francesca Jones | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Imola - Carpet | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.07.19 Kwartfinale | vs. Diana Chehoudi | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.19 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde | vs. Alexandra Viktorovitch | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Lara Panfilov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Barletta - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Rome - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Heisen | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Andreea Velcea | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.03.19 1e ronde | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |