WEDSTRIJD
22.05.19 | 1e ronde | Karolina Berankova | Ines Teixeira | 6-2, 6-1 | W15 Cantanhede | Carpet |
STATISTIEKEN
Karolina Berankova | Ines Teixeira | |
1e Service % | 29/55 (53%) | 20/42 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/29 (72%) | 11/20 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/26 (58%) | 5/22 (23%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/42 (62%) | 19/55 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Karolina Berankova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ines Teixeira | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karolina Berankova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ines Teixeira | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Karolina Berankova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ines Teixeira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karolina Berankova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Ines Teixeira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Karolina Berankova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ines Teixeira | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Karolina Berankova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ines Teixeira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Karolina Berankova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Ines Teixeira | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karolina Berankova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Karolina Berankova vs. Ines Teixeira - onderlinge wedstrijden
22.05.19 | 1e ronde | Karolina Berankova | Ines Teixeira | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cantanhede | Carpet |
Karolina Berankova form & Ines Teixeira form
Karolina Berankova - laatste wedstrijden
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.19 Kwalif. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
03.08.19 Halve finale | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.08.19 Halve finale | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.08.19 Kwartfinale | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.19 Kwartfinale | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
18.07.19 Kwartfinale | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.07.19 2e ronde | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Ines Teixeira - laatste wedstrijden
W15 Montemor - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Karolina Berankova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Andrea Ka | 0-5, - Ines Teixeira - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
03.04.19 1e ronde | vs. Andrea Ka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
31.10.18 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.18 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
26.09.18 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Lisbon - Hard | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montemor O - Hard | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santarem - Hard | ||||
05.09.18 2e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 7-5, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.09.18 1e ronde | vs. Catherine Leduc | 6-1, Catherine Leduc - scratch | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Annabel Schoen | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Figueira Da - Hard | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 2-6, - Ines Teixeira - scratch | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Paciletti Duarte Da Costa | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Smagina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sathwika Sama | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde | vs. Maria Ines Fonte | 7-5, 0-6, 0-4, - Ines Teixeira - scratch | wedstrijd detail | |
21.05.18 Kwalif. | vs. Beatriz Neves | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pauline Wuarin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Madalena Tanqueiro | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ponta Delgada - Hard | ||||
17.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Tavares | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ponta Delgada - Hard | ||||
10.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Mesquita | 6-4, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Guimaraes - Hard | ||||
10.06.13 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gaspar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Amarante - Hard | ||||
03.06.13 Kwalif. | vs. Beatriz Morales Hernandez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.06.13 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Neto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |