WEDSTRIJD
27.03.17 | 2e ronde van de kwal. | Karolina Kowall | Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 4-6, 7-5 | Campinas | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
04.05.97, 26 Jaar
04.05.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Karolina Kowall vs. Julia Konishi Camargo Silva - onderlinge wedstrijden
27.03.17 | 2e ronde van de kwal. | Karolina Kowall | Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | Campinas | Clay |
Karolina Kowall form & Julia Konishi Camargo Silva form
Karolina Kowall - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Norhan Hesham | 5-2, - Karolina Kowall - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
06.12.17 1e ronde | vs. Nastja Kolar | 1-6, 0-3, - Karolina Kowall - scratch | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
20.11.17 Kwalif. | vs. Dejana Milenkovic | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Vukovic | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
23.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Nikolaev | 3-6, 0-3, - Karolina Kowall - scratch | wedstrijd detail | |
Sozopol - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Shleptsova | 2-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Varna - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lyuboslava Peruhova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Middelkerke - Clay | ||||
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Luna Meers | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Denain - Clay | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
De Haan - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Chantraine | - | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
19.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Justyna Jegiolka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Cindy Castille | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sao Jose - Clay | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Kokeladze | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Campinas - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.17 Kwalif. | vs. Giovanna Tomita | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
31.01.17 1e ronde | vs. Tomoko Dokei | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
25.01.17 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
02.11.16 1e ronde | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.16 Kwalif. | vs. Andra Maria Nitescu | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
28.10.16 2e ronde | vs. Ola Abou Zekry | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.16 1e ronde | vs. Diana Shevchenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ismaning - Carpet | ||||
17.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Wolfgruber | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sozopol - Hard | ||||
04.10.16 1e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.16 Kwalif. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sozopol - Hard | ||||
26.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Ocheva | 7-5, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Bulatovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
06.07.15 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Kafedjiyska | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
08.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Werner | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Julia Konishi Camargo Silva - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Livia Rodrigues Daud | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Julia Caffarena | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Verena Meliss | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Maria Eduarda Lages | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Katja Markus | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Romina Ccuno | 2-6, 6-2, 4-1, Romina Ccuno - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Camila Rodero | 6-1, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mack | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Luise Reisel | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Emily Welker | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |