WEDSTRIJD
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Karolina Kubanova | Petra Sedlackova | 6-0, 6-3 | W25 Olomouc | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
07.08.01, 22 Jaar
07.08.01, 22 Jaar
Karolina Kubanova vs. Petra Sedlackova - onderlinge wedstrijden
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Karolina Kubanova | Petra Sedlackova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Olomouc | Clay |
Karolina Kubanova form & Petra Sedlackova form
Karolina Kubanova - laatste wedstrijden
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 7-5, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 6-0, Panna Bartha - scratch | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Zaviskova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Barbara Haas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Lucie Urbanova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.09.22 Kwalif. | vs. Gabriela Skrabalova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Bydgoszcz - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Weronika Ewald | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
08.08.22 Kwalif. | vs. Amy Zhu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Pauline Grail | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Natalija Senic | 1-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | Emmanuelle Girard - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 Kwalif. | vs. Caroline Lampl | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Petra Sedlackova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Davis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Elena Malygina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Linda Noskova | 5-7, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Skamlova | 6-1, 0-6, 15-13 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Csabi | 6-1, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Kristyna Hrabalova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Hedrzak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Olomouc - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Stare - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
24.09.18 Kwalif. | vs. Nikola Tomanova | 6-4, 4-5, - Petra Sedlackova - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
06.09.18 2e ronde | vs. Petra Januskova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 1-0, Anastasia Detiuc - scratch | wedstrijd detail | |
03.09.18 Kwalif. | vs. Anna Martemyanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Radka Buzkova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
27.08.18 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 6-0, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.18 Kwalif. | vs. Petra Melounova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Jurkova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nataliya Pogribnyak | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |