Czech Republic
28.05.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Russia
20.09.94, 29 Jaar
Czech Republic
01.03.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Slovakia
05.02.98, 26 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Karolina Kubanova/Nikola Tomanova vs. Polina Leykina/Alica Rusova - onderlinge wedstrijden
Karolina Kubanova form & Polina Leykina form
Karolina Kubanova/Nikola Tomanova - laatste wedstrijden
W25 Jablonec - Clay |
15.09.21 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic/Alexandra Osborne | 6-74, 5-7 | | wedstrijd detail |
W60 Prerov - Clay |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Detiuc/Andrea Gamiz | 1-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
24.08.21 1e ronde | vs. Dominika Salkova/Darja Vidmanova | 6-2, 4-6, 10-8 | | wedstrijd detail |
W60 Olomouc - Clay |
21.07.21 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer/Katerina Stewart | 6-73, 4-6 | | wedstrijd detail |
W60 Stare - Clay |
15.06.21 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe/Gabriela Lee | 5-7, 6-2, 5-10 | | wedstrijd detail |
W25 Frydek - Clay |
16.09.20 1e ronde | vs. Jamie Loeb/Grace Min | 6-2, 5-7, 9-11 | | wedstrijd detail |
W25 Trnava - I. hard |
11.02.20 1e ronde | vs. Anna Bondar/Tereza Mihalikova | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W15 Milovice - I. hard |
25.11.19 Halve finale | vs. Aleksandra Pospelova/Anastasia Tikhonova | 6-75, 6-4, 8-10 | | wedstrijd detail |
25.11.19 Kwartfinale | vs. Ange Oby Kajuru/Laetitia Pulchartova | 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
W25 Brno - Clay |
23.09.19 Kwartfinale | vs. Ania Hertel/Vivien Juhaszova | 6-0, 6-75, 9-11 | | wedstrijd detail |
W25 Frydek - Clay |
09.09.19 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova/Anna Siskova | 7-611, 7-5 | | wedstrijd detail |
09.09.19 Kwartfinale | vs. Oana Georgeta Simion/Julia Lohoff | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W25 Prague - Clay |
02.09.19 Halve finale | vs. Anastasia Detiuc/Johana Markova | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
02.09.19 1e ronde | vs. Polina Leykina/Alica Rusova | 6-0, 7-5 | | wedstrijd detail |
02.09.19 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova/Kristyna Lavickova | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
W25 Prague - Clay |
26.08.19 1e ronde | vs. Katarzyna Piter/Anastasiya Shoshyna | 2-6, 6-1, 9-11 | | wedstrijd detail |
W25 Bytom - Clay |
22.07.19 Kwartfinale | vs. Viktoriia Dema/Victoria Muntean | 7-5, 6-73, 10-7 | | wedstrijd detail |
22.07.19 Halve finale | vs. Maryna Chernyshova/Daria Lodikova | 7-63, 4-6, 14-16 | | wedstrijd detail |
22.07.19 1e ronde | vs. Regina Husak/Emma Zakordoniec | 6-0, 6-0 | | wedstrijd detail |
W25 Olomouc - Clay |
15.07.19 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc/Johana Markova | 1-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
W25 Stuttgart - Clay |
01.07.19 1e ronde | vs. Cristina Ene/Leonie Kung | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
01.07.19 Kwartfinale | vs. Amina Anshba/Anastasia Detiuc | 6-4, 4-6, 10-4 | | wedstrijd detail |
01.07.19 Halve finale | vs. Tamara Curovic/Chiara Scholl | 3-6, 6-76 | | wedstrijd detail |
W25 Prerov - Clay |
10.06.19 Kwartfinale | vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira | 6-0, 6-1 | | wedstrijd detail |
10.06.19 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica/Yana Morderger | 6-4, 5-7, 10-8 | | wedstrijd detail |
10.06.19 Finale | vs. Katerina Mandelikova/Anna Morgina | 6-4, 7-62 | | wedstrijd detail |
10.06.19 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic/Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
15.04.19 Halve finale | vs. Jennifer Luikham/Ramu Ueda | 6-4, 3-6, 10-3 | | wedstrijd detail |
15.04.19 Finale | vs. Franziska Kommer/Laura Schaeder | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
15.04.19 1e ronde | vs. Vivien Sandberg/Chantal Sauvant | 6-2, 6-1 | | wedstrijd detail |
Polina Leykina/Alica Rusova - laatste wedstrijden