WEDSTRIJD
07.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Karolina Vlckova | Adrija Runcha | 4-6, 6-3, 10-6 | W15 Tucepi | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
17.10.00, 23 Jaar
15091 $
17.10.00, 23 Jaar
15091 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Latvia
02.12.93, 30 Jaar
02.12.93, 30 Jaar
Karolina Vlckova vs. Adrija Runcha - onderlinge wedstrijden
07.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Karolina Vlckova | Adrija Runcha | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Tucepi | Clay |
Karolina Vlckova form & Adrija Runcha form
Karolina Vlckova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Perelygina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antonina Sushkova | 4-6, 7-65, 14-12 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Patricija Paukstyte | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Vargas-Lopez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-1, Katarina Stresnakova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giada Ciampa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Gina Feistel | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sumejja Isic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Yu Shan | 6-1, 6-73, 3-10 | wedstrijd detail | |
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tabeth Tadoum | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |
Adrija Runcha - laatste wedstrijden
W25 Parnu - Clay | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Kuzmina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Liepaja - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Katriin Saar | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Fry | 2-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W80 Biarritz - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kelia Le Bihan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucepi - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
Helsinki - I. hard | ||||
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Parnu - Clay | ||||
27.07.16 2e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.07.16 1e ronde | vs. Anna Bogoslavets | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Chekhlystova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.16 Kwalif. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tampere - Clay | ||||
19.07.16 1e ronde | vs. Piia Suomalainen | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Novoselova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.07.16 Kwalif. | vs. Emilia Salo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint Malo - Clay | ||||
08.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Savitaipale - Clay | ||||
28.07.14 1e ronde | vs. Gyulnara Nazarova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tallinn - Clay | ||||
21.07.14 Kwalif. | vs. Anastasiya Klymenko | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tallinn - I. hard | ||||
10.02.14 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Wacanno | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
02.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Justyna Pajak | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Alkmaar - Clay | ||||
18.06.12 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Podda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tallinn - I. hard | ||||
20.02.12 1e ronde van de kwal. | vs. Tatjana Vorobjova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tallinn - I. hard | ||||
13.02.12 1e ronde van de kwal. | vs. Mari Mahoni | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.12 Kwalif. | vs. Margarita Khasanova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki - I. hard | ||||
21.11.11 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea-Roxana Vaideanu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ilawa - Clay | ||||
01.08.11 Kwalif. | vs. Magdalena Kiszczynska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.11 2e ronde van de kwal. | vs. Marta Smiechowska | 6-77, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
27.06.11 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Baumgarten | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Breda - Clay | ||||
20.06.11 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberley Cassar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Koeln - Clay | ||||
13.06.11 1e ronde van de kwal. | vs. Iris Verboven | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zell Am - Carpet | ||||
21.02.11 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Sabeshinskaja | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |