WEDSTRIJD
26.03.17 | Finale | Katarina Zavatska | Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | Santa Margherita | Clay |
STATISTIEKEN
Katarina Zavatska | Chloe Paquet | |
1e Service % | 35/49 (71%) | 33/70 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/35 (66%) | 20/33 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 10/37 (27%) |
Benutte Breakpoints | 6/17 (35%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/70 (57%) | 19/49 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/119 (59%) | 49/119 (41%) |
Dubbele fouten | 4 | 7 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katarina Zavatska vs. Chloe Paquet - onderlinge wedstrijden
16.09.20 | 1e ronde | Katarina Zavatska | Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W80 Cagnes | Clay |
19.06.20 | 1e ronde | Katarina Zavatska | Chloe Paquet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
05.09.18 | 1e ronde | Chloe Paquet | Katarina Zavatska | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | Montreux | Clay |
26.03.17 | Finale | Katarina Zavatska | Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
Katarina Zavatska form & Chloe Paquet form
Katarina Zavatska - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Eva Lys | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Chloe Paquet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liv Hovde | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Suhitha Maruri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Cristina Bucsa | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Renata Jamrichova | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 1-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 6-74, 6-3, 2-0, Sachia Vickery - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |