WEDSTRIJD
08.08.19 | 2e ronde | Katarina Zavatska | Julia Glushko | 6-1, 6-3 | W60 Landisville | Hard |
STATISTIEKEN
Katarina Zavatska | Julia Glushko | |
1e Service % | 35/54 (65%) | 30/49 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/35 (66%) | 16/30 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/49 (53%) | 21/54 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/103 (57%) | 44/103 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Julia Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Katarina Zavatska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Julia Glushko | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Katarina Zavatska | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Julia Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Zavatska | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-1 | Julia Glushko | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Katarina Zavatska | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Julia Glushko | |
0-0 | ||
Katarina Zavatska | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-2 | Julia Glushko | |
0-0 | ||
Katarina Zavatska | 2-2 | |
3-2 | Julia Glushko | |
Katarina Zavatska | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Julia Glushko | |
0-0 | ||
Katarina Zavatska | 5-3 | |
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katarina Zavatska vs. Julia Glushko - onderlinge wedstrijden
20.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Katarina Zavatska | Julia Glushko | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | New York | Hard |
08.08.19 | 2e ronde | Katarina Zavatska | Julia Glushko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Landisville | Hard |
Katarina Zavatska form & Julia Glushko form
Katarina Zavatska - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Eva Lys | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Julia Glushko - laatste wedstrijden
W60 Meitar - Hard | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Corinna Dentoni | 6-76, 1-2, - Julia Glushko - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Concord - Hard | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Christina Mchale | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Landisville - Hard | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Xiaodi You | 3-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
25.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
16.06.19 Finale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.19 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.19 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.19 2e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.19 Kwalif. | vs. Anna Blinkova | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde van de kwal. | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 3-6, 7-61, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Mihaela Buzarnescu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 Kwalif. | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Shenzhen - Hard | ||||
14.03.19 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sorribes Tormo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nanning - Hard | ||||
27.10.18 Halve finale | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.18 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.18 2e ronde | vs. Erika Sema | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.18 1e ronde | vs. Fatma Al Nabhani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |