WEDSTRIJD
16.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Katarina Zavatska | Shuyue Ma | 6-3, 0-6, 6-2 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Katarina Zavatska | Shuyue Ma | |
1e Service % | 43/72 (60%) | 46/71 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/43 (51%) | 25/46 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/29 (52%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/71 (51%) | 35/72 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/143 (51%) | 70/143 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katarina Zavatska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Katarina Zavatska | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Katarina Zavatska | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katarina Zavatska | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Katarina Zavatska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Katarina Zavatska | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Katarina Zavatska | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-5 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
0-6 |
3 | ||
Katarina Zavatska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Katarina Zavatska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katarina Zavatska | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Zavatska | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katarina Zavatska vs. Shuyue Ma - onderlinge wedstrijden
16.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Katarina Zavatska | Shuyue Ma | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
Katarina Zavatska form & Shuyue Ma form
Katarina Zavatska - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Eva Lys | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Shuyue Ma - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |