WEDSTRIJD
25.04.18 | 1e ronde | Katarina Zavatska | Tamira Paszek | 6-1, 6-1 | Wiesbaden | Clay |
STATISTIEKEN
Katarina Zavatska | Tamira Paszek | |
1e Service % | 36/54 (67%) | 23/38 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/36 (78%) | 7/23 (30%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/18 (33%) | 3/15 (20%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/38 (74%) | 20/54 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/92 (67%) | 30/92 (33%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Zavatska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Tamira Paszek | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-0 | Tamira Paszek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katarina Zavatska | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Katarina Zavatska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-0 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Tamira Paszek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Zavatska | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Tamira Paszek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Katarina Zavatska | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katarina Zavatska vs. Tamira Paszek - onderlinge wedstrijden
25.04.18 | 1e ronde | Katarina Zavatska | Tamira Paszek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Wiesbaden | Clay |
Katarina Zavatska form & Tamira Paszek form
Katarina Zavatska - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Eva Lys | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Tamira Paszek - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Maria Mateas | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-1, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Estelle Cascino | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aimee Knowles | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-0, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 0-4, - Tamira Paszek - scratch | wedstrijd detail |