INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aleksandrina Naydenova vs. Katarzyna Kawa - onderlinge wedstrijden
11.10.18 | 2e ronde | Katarzyna Kawa | Aleksandrina Naydenova | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Obidos | Carpet |
29.09.16 | Kwartfinale | Aleksandrina Naydenova | Katarzyna Kawa | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Hua Hin | Hard |
Aleksandrina Naydenova form & Katarzyna Kawa form
Aleksandrina Naydenova - laatste wedstrijden
W25 Hua - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
25.10.19 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
07.09.19 Finale | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Halve finale | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
25.08.19 Finale | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.19 Halve finale | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwartfinale | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
21.07.19 Finale | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.19 Halve finale | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Katarzyna Kawa - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Olga Danilovic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Korneeva | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Mia Ristic | 7-62, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Anna Schmiedlova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail |