INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ayla Aksu vs. Katarzyna Kawa - onderlinge wedstrijden
15.11.22 | 1e ronde | Katarzyna Kawa | Ayla Aksu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Helsinki | I. hard |
06.11.18 | 1e ronde | Katarzyna Kawa | Ayla Aksu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Minsk | I. hard |
Ayla Aksu form & Katarzyna Kawa form
Ayla Aksu - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail |
Katarzyna Kawa - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Olga Danilovic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Korneeva | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Mia Ristic | 7-62, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Anna Schmiedlova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail |