Katarzyna Piter vs. Basak Eraydin 29.06.2020

Katarzyna Piter vs. Basak Eraydin 29.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

29.06.201e rondeKatarzyna Piter Basak Eraydin 6-1, 6-0 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
0-0Basak Eraydin Basak Eraydin podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40
Katarzyna Piter Katarzyna Piter podáva0-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30, A-40
1-1Basak Eraydin Basak Eraydin podáva
0-0
Katarzyna Piter Katarzyna Piter podáva2-1
0-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP]
3-1Basak Eraydin Basak Eraydin podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Katarzyna Piter Katarzyna Piter podáva4-1
0-0, 30-0, 40-15
5-1Basak Eraydin Basak Eraydin podáva
0-0
6-1
2
Katarzyna Piter Katarzyna Piter podáva0-0
0-0, 15-0, 15-30, 30-30
1-0Basak Eraydin Basak Eraydin podáva
0-0, 15-15, 30-15
Katarzyna Piter Katarzyna Piter podáva2-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30
3-0Basak Eraydin Basak Eraydin podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP]
Katarzyna Piter Katarzyna Piter podáva4-0
0-0, 30-0, 40-0
5-0Basak Eraydin Basak Eraydin podáva
0-0, 15-15, 30-30
6-0

Katarzyna Piter
Poland
16.02.91, 29 Jaar




353
131
567657 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
21.06.94, 26 Jaar




427
98
257030 $
Basak Eraydin
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Katarzyna Piter vs. Basak Eraydin - onderlinge wedstrijden

29.06.201e rondeKatarzyna PiterBasak Eraydin6-1, 6-0 wedstrijd detail All Lower Clay

Katarzyna Piter - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
03.07.20
1e ronde
vs. Danka Kovinic2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. Bojana Marinkovic6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
30.06.20
1e ronde
vs. Doroteja Joksovic6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
29.06.20
1e ronde
vs. Basak Eraydin6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Martyna Kubka2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
21.06.20
1e ronde
vs. Wiktoria Saska6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Katarzyna Kawa3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Germany W25 Altenkirchen - Carpet
25.02.20
1e ronde
vs. Andreea Mitu6-3, 5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W60 Cairo - Hard
19.02.20
1e ronde
vs. Melanie Klaffner4-6, 6-1, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
17.02.20
Kwalif.
vs. Amanda Carreras6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Paula Kania6-74, 6-4, 10-5 overwinningwedstrijd detail
Egypt W100 Cairo - Hard
11.02.20
1e ronde
vs. Linda Fruhvirtova6-2, 1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
10.02.20
Kwalif.
vs. Greta Arn Greta Arn - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
09.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Ana Lantigua De La Nuez6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Belarus W25 Minsk - I. hard
15.11.19
Kwartfinale
vs. Lucia Bronzetti4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
14.11.19
2e ronde
vs. Valeriya Yushchenko6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
13.11.19
1e ronde
vs. Ylena In-Albon6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Luxembourg W25 Petange - I. hard
01.11.19
Kwartfinale
vs. Sofya Lansere4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
31.10.19
2e ronde
vs. Alexandra Cadantu7-5, 4-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
29.10.19
1e ronde
vs. Maryna Zanevska6-3, 7-66 overwinningwedstrijd detail
Turkey W25 Istanbul - I. hard
24.10.19
Kwartfinale
vs. Anna Kubareva2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
23.10.19
2e ronde
vs. Lesley Kerkhove6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
22.10.19
1e ronde
vs. Anastasia Pribylova6-2, 4-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Luxembourg Luxembourg - I. hard
13.10.19
2e ronde van de kwal.
vs. Chloe Paquet6-75, 7-64, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
12.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Laura-Ioana Paar6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
France W25+H Cherbourg - I. hard
08.10.19
1e ronde
vs. Harmony Tan3-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
United Kingdom W25 Roehampton - Hard
24.09.19
1e ronde
vs. Jana Fett4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic W25 Prague - Clay
05.09.19
2e ronde
vs. Gabriela Horackova3-6, 6-4, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
04.09.19
1e ronde
vs. Sina Herrmann6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W25 Prague - Clay
30.08.19
Kwartfinale
vs. Barbara Haas2-6, 7-5, 4-6 nederlaagwedstrijd detail

Basak Eraydin - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
03.07.20
1e ronde
vs. Bojana Marinkovic6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. Doroteja Joksovic3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
29.06.20
1e ronde
vs. Katarzyna Piter1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Luxembourg Fed Cup - I. hard
05.02.20
Rubber 1
vs. Kaja Juvan4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
16.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Varvara Lepchenko1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
18.12.19
1e ronde
vs. Polina Kudermetova5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
17.12.19
Kwalif.
vs. Sapfo Sakellaridi6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
17.12.19
2e ronde van de kwal.
vs. Mirabelle Njoze Mirabelle Njoze - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
Turkey W25 Istanbul - I. hard
22.10.19
1e ronde
vs. Elena Gabriela Ruse3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Russia Moscow - I. hard
12.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Varvara Gracheva0-6, 6-2, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy W25 Santa - Clay
03.10.19
2e ronde
vs. Federica Di Sarra2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
02.10.19
1e ronde
vs. Allie Kiick7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Hungary W25 Kaposvar - Clay
25.09.19
1e ronde
vs. Vanda Lukacs3-6, 6-70 nederlaagwedstrijd detail
Romania W25 Arad - Clay
19.09.19
2e ronde
vs. Ana Sofia Sanchez6-4, 5-7, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
18.09.19
1e ronde
vs. Oana Gavrila6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Croatia W60+H Zagreb - Clay
03.09.19
1e ronde
vs. Martina Di Giuseppe2-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
USA New York - Hard
20.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Asia Muhammad5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Latvia Jurmala - Clay
23.07.19
1e ronde
vs. Chloe Paquet3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
22.07.19
Kwalif.
vs. Ulrikke Eikeri6-3, 4-6, 7-64 overwinningwedstrijd detail
21.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ksenia Aleshina6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Romania Bucharest - Clay
15.07.19
2e ronde van de kwal.
vs. Jaimee Fourlis5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
13.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Louisa Chirico6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Sweden Bastad - Clay
10.07.19
2e ronde
vs. Aleksandra Krunic2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
09.07.19
1e ronde
vs. Kimberley Zimmermann6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom London - Grass
26.06.19
2e ronde van de kwal.
vs. Kaja Juvan6-4, 6-73, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
25.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Kimberley Zimmermann4-6, 6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Holland W25 Den - Clay
03.07.19
1e ronde
vs. Sviatlana Pirazhenka6-4, 5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
France Paris - Clay
21.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Elsa Jacquemot3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia W100 Trnava - Clay
16.05.19
1e ronde
vs. Natalia Vikhlyantseva3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
14.05.19
Kwalif.
vs. Elizabeth Halbauer6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
<