WEDSTRIJD
30.07.20 | 1e ronde | Katarzyna Wysoczanska | Magdalena Hedrzak | 3-6, 6-4, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
Poland
25.12.97, 26 Jaar
25.12.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
16.11.01, 22 Jaar
16.11.01, 22 Jaar
Katarzyna Wysoczanska vs. Magdalena Hedrzak - onderlinge wedstrijden
30.07.20 | 1e ronde | Katarzyna Wysoczanska | Magdalena Hedrzak | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Katarzyna Wysoczanska form & Magdalena Hedrzak form
Katarzyna Wysoczanska - laatste wedstrijden
W25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde | vs. Zuzanna Szczepanska | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Paula Kania | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Magdalena Hedrzak | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Laura Duhl | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Bartusek | 7-5, 6-712, 10-8 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
06.12.18 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.12.18 1e ronde | vs. Natalie Proese | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.18 Kwalif. | vs. Natalie Augustinova | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
26.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Proese | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Buzkova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marketa Petruzelova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
20.08.18 1e ronde | vs. Elaine Genovese | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anica Stabel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
14.11.17 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
30.08.17 2e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.08.17 1e ronde | vs. Julia Przybylska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. Akiko Okuda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Piatek | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
23.08.17 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Alicja Zduniak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Magdalena Hedrzak - laatste wedstrijden
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Engy Abouelseoud | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
15.08.20 1e ronde | vs. Paula Kania | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Adrianna Sosnowska | 0-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Justyna Sasiak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katja Wiersholm | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Sedlackova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Lenka Stara | 7-66, 1-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Ipek Soylu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Makhorkina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.19 Kwalif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Richtrova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |