WEDSTRIJD
03.11.18 | Halve finale | Kateryna Baindl | Jessika Ponchet | 7-63, 2-6, 6-3 | Toronto | I. hard |
STATISTIEKEN
Kateryna Baindl | Jessika Ponchet | |
1e Service % | 77/113 (68%) | 50/95 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 52/77 (68%) | 44/50 (88%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/36 (56%) | 20/45 (44%) |
Benutte Breakpoints | 1/9 (11%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/95 (33%) | 41/113 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 103/208 (50%) | 105/208 (50%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 6 | 11 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kateryna Baindl | 0-1 | |
0-0, 30-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-2 | Jessika Ponchet | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kateryna Baindl | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Kateryna Baindl | 3-3 | |
Kateryna Baindl | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-5 | Jessika Ponchet | |
Kateryna Baindl | 5-5 | |
0-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Jessika Ponchet | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Kateryna Baindl | 6-6 | |
0-0, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Kateryna Baindl | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
0-2 | Jessika Ponchet | |
1-2 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kateryna Baindl | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kateryna Baindl | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Kateryna Baindl | 2-5 | |
2-6 |
3 | ||
Kateryna Baindl | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Kateryna Baindl | 1-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jessika Ponchet | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kateryna Baindl | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Jessika Ponchet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-2 | Jessika Ponchet | |
5-2 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-3 | Jessika Ponchet | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kateryna Baindl vs. Jessika Ponchet - onderlinge wedstrijden
16.12.19 | 1e ronde | Jessika Ponchet | Kateryna Baindl | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | Limoges | I. hard |
03.11.18 | Halve finale | Kateryna Baindl | Jessika Ponchet | 7-63, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | Toronto | I. hard |
Kateryna Baindl form & Jessika Ponchet form
Kateryna Baindl - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Caroline Garcia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Kwalif. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Lucia Bronzetti | - | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Sophie Chang | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 5-0, Jule Niemeier - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Kwartfinale | vs. Fanny Stollar | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Claire Liu | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Linda Noskova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Katie Volynets | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Rebecca Sramkova | 6-78, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Jessika Ponchet - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-5, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Diane Parry | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Liv Hovde | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louisa Chirico | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Marino | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lanlana Tararudee | 7-65, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Audrey Albie | - Jessika Ponchet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Heather Watson | - Jessika Ponchet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Anna-Lena Friedsam | 3-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Mai Hontama | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 7-66, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail |