WEDSTRIJD
31.07.19 | 1e ronde | Katharina Gerlach | Laura Schaeder | 6-3, 6-2 | W25+H Bad | Clay |
STATISTIEKEN
Katharina Gerlach | Laura Schaeder | |
1e Service % | 39/61 (64%) | 26/43 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/39 (72%) | 11/26 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/22 (41%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/43 (56%) | 24/61 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Katharina Gerlach | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], A-40[BP] | ||
Katharina Gerlach | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Katharina Gerlach | 3-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Katharina Gerlach | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Katharina Gerlach | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Katharina Gerlach | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Katharina Gerlach | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katharina Gerlach vs. Laura Schaeder - onderlinge wedstrijden
08.08.19 | 2e ronde | Laura Schaeder | Katharina Gerlach | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Hechingen | Clay |
31.07.19 | 1e ronde | Katharina Gerlach | Laura Schaeder | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25+H Bad | Clay |
01.05.17 | Kwalif. | Katharina Gerlach | Laura Schaeder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Wiesbaden | Clay |
Katharina Gerlach form & Laura Schaeder form
Katharina Gerlach - laatste wedstrijden
W25 Troisdorf - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.10.22 1e ronde | vs. Amina Anshba | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
01.10.22 Kwartfinale | vs. Nina Potocnik | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.22 2e ronde | vs. Jessie Aney | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Christina Rosca | 6-2, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Matilde Paoletti | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
28.07.22 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.07.22 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
10.06.22 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Clara Burel | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
16.04.22 Halve finale | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.04.22 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.04.22 2e ronde | vs. Margot Yerolymos | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Oeiras - Clay | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Vitalia Diatchenko | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 6-0, 14-12 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Murta | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail |
Laura Schaeder - laatste wedstrijden
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Kwartfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
09.09.20 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
24.08.20 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.19 Halve finale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |