WEDSTRIJD
12.09.19 | 2e ronde | Katharina Gerlach | Nika Radisic | 6-3, 6-2 | W25 Frydek | Clay |
STATISTIEKEN
Katharina Gerlach | Nika Radisic | |
1e Service % | 32/58 (55%) | 27/51 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/32 (69%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/26 (27%) | 8/24 (33%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/51 (63%) | 29/58 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/109 (56%) | 48/109 (44%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Katharina Gerlach | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15 | ||
Katharina Gerlach | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
3-1 | Nika Radisic | |
0-0 | ||
Katharina Gerlach | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Katharina Gerlach | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Katharina Gerlach | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Katharina Gerlach | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Nika Radisic | |
Katharina Gerlach | 2-2 | |
0-0, 15-15 | ||
3-2 | Nika Radisic | |
0-0 | ||
Katharina Gerlach | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katharina Gerlach vs. Nika Radisic - onderlinge wedstrijden
12.09.19 | 2e ronde | Katharina Gerlach | Nika Radisic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Frydek | Clay |
Katharina Gerlach form & Nika Radisic form
Katharina Gerlach - laatste wedstrijden
W25 Troisdorf - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.10.22 1e ronde | vs. Amina Anshba | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
01.10.22 Kwartfinale | vs. Nina Potocnik | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.22 2e ronde | vs. Jessie Aney | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Christina Rosca | 6-2, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Matilde Paoletti | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
28.07.22 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.07.22 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
10.06.22 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Clara Burel | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
16.04.22 Halve finale | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.04.22 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.04.22 2e ronde | vs. Margot Yerolymos | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Oeiras - Clay | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Vitalia Diatchenko | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 6-0, 14-12 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Murta | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail |
Nika Radisic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |