WEDSTRIJD
27.10.18 | Halve finale | Katherine Sebov | Daria Lopatetskaya | 6-2, 1-6, 6-2 | Saguenay | I. hard |
STATISTIEKEN
Katherine Sebov | Daria Lopatetskaya | |
1e Service % | 57/74 (77%) | 44/63 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/57 (61%) | 22/44 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 10/19 (53%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/63 (49%) | 31/74 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/137 (54%) | 63/137 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katherine Sebov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Katherine Sebov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Katherine Sebov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Katherine Sebov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katherine Sebov | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
1-4 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-5 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Katherine Sebov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-2 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katherine Sebov | 3-2 | |
Katherine Sebov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katherine Sebov vs. Daria Lopatetskaya - onderlinge wedstrijden
27.10.18 | Halve finale | Katherine Sebov | Daria Lopatetskaya | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | Saguenay | I. hard |
Katherine Sebov form & Daria Lopatetskaya form
Katherine Sebov - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 0-2, - Katherine Sebov - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-76, 6-4, 4-0, Ysaline Bonaventure - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Nao Hibino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Lea Boskovic | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alycia Parks | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Lulu Sun | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Isabelle Boulais | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Natasha Sengphrachanh | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Hanna Chang | 2-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Ellie Douglas | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Kayla Day | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Emina Bektas | 3-2, Emina Bektas - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Annabelle Xu | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Daria Lopatetskaya - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |