WEDSTRIJD
25.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Kathleen Kanev | Amel Sammari | 6-1, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tunisia
26.07.04, 19 Jaar
26.07.04, 19 Jaar
Kathleen Kanev vs. Amel Sammari - onderlinge wedstrijden
25.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Kathleen Kanev | Amel Sammari | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Kathleen Kanev form & Amel Sammari form
Kathleen Kanev - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Amel Sammari - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.01.21 1e ronde | vs. Salma Djoubri | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.01.21 Kwalif. | vs. Ons Boubaker | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.12.20 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.12.20 Kwalif. | vs. Roua Limem | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.12.20 1e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arisha Ladhani | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
06.05.19 Kwalif. | vs. Susan Doldan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.19 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.19 1e ronde | vs. Chloe Isabella Tsang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.19 Kwalif. | vs. Maite Arzalluz Luque | 3-6, 7-64, 10-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.11.18 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Graziella Barrett | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |