WEDSTRIJD
23.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Kathleen Kanev | Sofia Milatova | 6-2, 7-5 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kathleen Kanev vs. Sofia Milatova - onderlinge wedstrijden
23.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Kathleen Kanev | Sofia Milatova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Kathleen Kanev form & Sofia Milatova form
Kathleen Kanev - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Sofia Milatova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | wedstrijd detail |