WEDSTRIJD
03.01.19 | 2e ronde | Katie Swan | Irina Ramialison | 6-1, 6-4 | W25 Playford | Hard |
STATISTIEKEN
Katie Swan | Irina Ramialison | |
1e Service % | 34/56 (61%) | 28/49 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/34 (82%) | 16/28 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 9/21 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/49 (49%) | 18/56 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 9 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Katie Swan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katie Swan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Irina Ramialison | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-1 | Irina Ramialison | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-1 | Irina Ramialison | |
6-1 |
2 | ||
Katie Swan | 0-0 | |
0-0, 40-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Katie Swan | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katie Swan | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Katie Swan | 2-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Katie Swan | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Katie Swan | 3-3 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Katie Swan | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katie Swan | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katie Swan vs. Irina Ramialison - onderlinge wedstrijden
03.01.19 | 2e ronde | Katie Swan | Irina Ramialison | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Playford | Hard |
Katie Swan form & Irina Ramialison form
Katie Swan - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Aoi Ito | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Melisa Ercan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Petra Hule | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 7-5, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-3, 3-4, - Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | - | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Elena Malygina | 6-74, 0-2, - Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alice Gillan | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Makenna Jones | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Belinda Bencic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-4, 5-5, - Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
11.06.23 Finale | vs. Yanina Wickmayer | 6-2, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 5-3, Oceane Dodin - scratch | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Tatjana Maria | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Irina Ramialison - laatste wedstrijden
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | Lia Karatancheva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Allie Kiick | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-66, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Isabella Crossman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Bajagic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Emerson Jones | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Jane Thorne | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
22.07.20 1e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
06.03.20 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.20 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
29.02.20 Kwartfinale | vs. Abigail Tere-Apisah | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Halve finale | vs. Jennifer Elie | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Finale | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |