WEDSTRIJD
28.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Katsiaryna Skachkova | Marcela Bueno | 6-3, 6-4 | Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
Belarus
19.04.98, 25 Jaar
19.04.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
09.10.88, 35 Jaar
27028 $
09.10.88, 35 Jaar
27028 $
Katsiaryna Skachkova vs. Marcela Bueno - onderlinge wedstrijden
28.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Katsiaryna Skachkova | Marcela Bueno | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Lousada | I. hard |
Katsiaryna Skachkova form & Marcela Bueno form
Katsiaryna Skachkova - laatste wedstrijden
W15 Waco - Hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mercedes Aristegui | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Eryn Cayetano | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kalli Minor | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
26.05.21 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sabine Rutlauka | 6-0, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Lisa Aubertin | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.03.21 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.03.21 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-2, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Grekul | 7-5, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Intert | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.20 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ling Zhang | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 6-0, 14-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cheri Darley | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Marcela Bueno - laatste wedstrijden
W15 Bogota - Clay | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Ana M Becerra | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Cucuta - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Giraldo Jimenez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Lara Escauriza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Romina Ccuno | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Victoria Ariadna Beccio | 1-6, 0-1, - Marcela Bueno - scratch | wedstrijd detail | |
11.09.19 Kwalif. | vs. Ornella Marcela Spinetta | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sol Faga | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Mikulski | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bucaramanga - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Antonia Samudio | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guayaquil - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Arantxa Sanchez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Campinas - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sao - Clay | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nules - Clay | ||||
21.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Dobrilova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Larrinaga | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Shepita | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paulina Mecho Hernandez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Vinaros - Clay | ||||
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Garrigues Melendez | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ariane Monlleo Sanchis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Aubane Droguet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.18 Kwalif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cantanhede - Carpet | ||||
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.18 Kwalif. | vs. Zoe Yasmin Wende | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daiana Postay | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Luque - Hard | ||||
05.09.18 Kwalif. | vs. Alexa Pitt | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |