WEDSTRIJD
15.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Katsiaryna Skachkova | Mariya Kostyuk | 6-3, 6-4 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Belarus
19.04.98, 25 Jaar
19.04.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
11.03.96, 28 Jaar
11.03.96, 28 Jaar
Katsiaryna Skachkova vs. Mariya Kostyuk - onderlinge wedstrijden
15.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Katsiaryna Skachkova | Mariya Kostyuk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Katsiaryna Skachkova form & Mariya Kostyuk form
Katsiaryna Skachkova - laatste wedstrijden
W15 Waco - Hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mercedes Aristegui | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Eryn Cayetano | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kalli Minor | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
26.05.21 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sabine Rutlauka | 6-0, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Lisa Aubertin | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.03.21 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.03.21 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-2, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Grekul | 7-5, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Intert | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.20 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ling Zhang | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 6-0, 14-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cheri Darley | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Mariya Kostyuk - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Cayetana Gay | 6-78, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Michel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magali Kempen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evita Ramirez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | def. | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Mesquita | 5-7, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Eva Alvarez Sande | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Manca | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carola Cavelli | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Gruber | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Paoletti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Les - Hard | ||||
18.07.21 Kwalif. | vs. Pauline Wuarin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |