WEDSTRIJD
09.03.18 | Kwartfinale | Katy Dunne | Marianna Zakarlyuk | 7-5, 6-3 | Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Katy Dunne | Marianna Zakarlyuk | |
1e Service % | 39/64 (61%) | 36/64 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/39 (69%) | 20/36 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/25 (44%) | 11/28 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/64 (52%) | 26/64 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/128 (55%) | 57/128 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katy Dunne | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Katy Dunne | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katy Dunne | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Katy Dunne | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katy Dunne | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Katy Dunne | 5-5 | |
Katy Dunne | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katy Dunne | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Katy Dunne | 2-0 | |
2-1 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 15-40 | ||
Katy Dunne | 3-1 | |
0-0, 40-0, 15-40[BP] | ||
Katy Dunne | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Katy Dunne | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Marianna Zakarlyuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katy Dunne vs. Marianna Zakarlyuk - onderlinge wedstrijden
09.03.18 | Kwartfinale | Katy Dunne | Marianna Zakarlyuk | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Mildura | Grass |
18.05.15 | 1e ronde | Marianna Zakarlyuk | Katy Dunne | 5-7, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | Karuizawa | Grass |
Katy Dunne form & Marianna Zakarlyuk form
Katy Dunne - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
09.02.24 Halve finale | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | - | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Marianna Zakarlyuk - laatste wedstrijden
W25 Bethany - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 0-6, 1-4, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandra Alonso Abril | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
18.01.23 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
12.01.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 3-6, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Valentina Mutilba | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Bridget Mihulka | 3-6, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Sienna Leeson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Zdena Safarova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Miyu Kato | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
28.03.22 Kwalif. | vs. Hiroko Kuwata | 5-5, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Nayar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |