WEDSTRIJD
24.09.19 | 1e ronde | Katy Dunne | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 6-1 | W25 Roehampton | Hard |
STATISTIEKEN
Katy Dunne | Sarah-Rebecca Sekulic | |
1e Service % | 40/60 (67%) | 27/47 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/40 (73%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/47 (60%) | 22/60 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/107 (62%) | 41/107 (38%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katy Dunne | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katy Dunne | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katy Dunne | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Katy Dunne | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katy Dunne | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katy Dunne | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Katy Dunne | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katy Dunne vs. Sarah-Rebecca Sekulic - onderlinge wedstrijden
26.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Sarah-Rebecca Sekulic | Katy Dunne | 1-6, 7-65, Sarah-Rebecca Sekulic - scratch | wedstrijd detail | W25 Bengaluru | I. hard |
24.09.19 | 1e ronde | Katy Dunne | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Roehampton | Hard |
Katy Dunne form & Sarah-Rebecca Sekulic form
Katy Dunne - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
09.02.24 Halve finale | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | - | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Sarah-Rebecca Sekulic - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |