WEDSTRIJD
20.03.19 | 1e ronde | Kaylah Mcphee | Bojana Marinkov | 6-0, 6-1 | W25 Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Kaylah Mcphee | Bojana Marinkov | |
1e Service % | 20/35 (57%) | 20/34 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/20 (95%) | 7/20 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 4/14 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/34 (68%) | 6/35 (17%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/69 (75%) | 17/69 (25%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Bojana Marinkov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kaylah Mcphee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Bojana Marinkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kaylah Mcphee | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Bojana Marinkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kaylah Mcphee | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Bojana Marinkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kaylah Mcphee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Bojana Marinkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kaylah Mcphee | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Bojana Marinkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kaylah Mcphee | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Bojana Marinkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kaylah Mcphee vs. Bojana Marinkov - onderlinge wedstrijden
20.03.19 | 1e ronde | Kaylah Mcphee | Bojana Marinkov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Canberra | Clay |
18.03.18 | 2e ronde van de kwal. | Kaylah Mcphee | Bojana Marinkov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
Kaylah Mcphee form & Bojana Marinkov form
Kaylah Mcphee - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Marine Szostak | 4-6, 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Yexin Ma | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Petra Hule | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Taylah Preston | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Versace Gatti | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Bojana Marinkov - laatste wedstrijden
W15 Lubbock - Hard | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Cirotte | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. Abbie Myers | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Taylah Lawless | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Renee McBryde | 6-4, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Lisa Mays | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.07.19 Kwalif. | vs. Patcharin Cheapchadej | 0-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
28.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Watsachol Sawatdee | 7-5, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Andrea Ka | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kamonwan Buayam | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ivanov | 7-5, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
24.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mahak Jain | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.19 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tammi Patterson | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hondo | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
18.02.19 1e ronde | vs. Taylah Lawless | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
16.02.19 Halve finale | vs. Jennifer Elie | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.19 Kwartfinale | vs. Amber Marshall | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.19 2e ronde | vs. Michiru Furuya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.19 1e ronde | vs. Amelia Fortescue | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Launceston - Hard | ||||
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Wallace | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Playford - Hard | ||||
31.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
29.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Kristina Chiang | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |