WEDSTRIJD
30.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Kennedy Shaffer | Emily Webley-Smith | 6-0, 7-67 | Lexington | Hard |
STATISTIEKEN
Kennedy Shaffer | Emily Webley-Smith | |
1e Service % | 48/69 (70%) | 39/71 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/48 (60%) | 26/39 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/21 (62%) | 10/32 (31%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/71 (49%) | 27/69 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/140 (55%) | 63/140 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 10 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
5-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Kennedy Shaffer | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Kennedy Shaffer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kennedy Shaffer | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Kennedy Shaffer | 3-1 | |
Kennedy Shaffer | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Kennedy Shaffer | 4-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Kennedy Shaffer | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kennedy Shaffer | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Kennedy Shaffer | 5-5 | |
Kennedy Shaffer | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kennedy Shaffer vs. Emily Webley-Smith - onderlinge wedstrijden
30.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Kennedy Shaffer | Emily Webley-Smith | 6-0, 7-67 | wedstrijd detail | Lexington | Hard |
Kennedy Shaffer form & Emily Webley-Smith form
Kennedy Shaffer - laatste wedstrijden
W15 Champaign - I. hard | ||||
09.11.23 Kwartfinale | vs. Stefani Webb | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mckenna Schaefbauer | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Xinyu Cai | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Rosca | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veronica Miroshnichenko | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Eades | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Haley Giavara | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Maria Kononova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Mia Yamakita | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anlin Xie | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Kayla Cross | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 6-3, 1-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Weronika Baszak | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Clemence Mercier | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 6-72, 6-1, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Mia Kupres | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 7-66, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Columbus - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Carmen Corley | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Emily Webley-Smith - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
24.06.22 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |