WEDSTRIJD
24.05.16 | 1e ronde | Kimberley Zimmermann | Aleksandra Rojek | 6-3, 6-1 | Warsaw | Clay |
STATISTIEKEN
Kimberley Zimmermann | Aleksandra Rojek | |
1e Service % | 18/46 (39%) | 19/45 (42%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/18 (72%) | 13/19 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/28 (79%) | 8/26 (31%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/45 (53%) | 11/46 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
02.05.98, 25 Jaar
02.05.98, 25 Jaar
Kimberley Zimmermann vs. Aleksandra Rojek - onderlinge wedstrijden
24.05.16 | 1e ronde | Kimberley Zimmermann | Aleksandra Rojek | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Warsaw | Clay |
Kimberley Zimmermann form & Aleksandra Rojek form
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Aleksandra Rojek - laatste wedstrijden
Puszczykowo - Hard | ||||
06.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Prochazkova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Szczawno Zdroj - Clay | ||||
31.05.16 1e ronde | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
24.05.16 1e ronde | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Szczawno Zdroj - Clay | ||||
18.05.15 1e ronde | vs. Martina Borecka | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zielona Gora - Clay | ||||
11.05.15 1e ronde | vs. Natalie Proese | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puszczykowo - Hard | ||||
04.05.15 1e ronde | vs. Sofia Kvatsabaia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
El Kantaoui - Hard | ||||
23.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Cortina Pou | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
El Kantaoui - Hard | ||||
16.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Olena Kyrpot | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
El Kantaoui - Hard | ||||
09.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Fabiana Pitisci | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |