WEDSTRIJD
22.03.17 | 1e ronde | Kimberley Zimmermann | Alice Robbe | 4-6, 6-2, 6-1 | Le Havre | Clay |
STATISTIEKEN
Kimberley Zimmermann | Alice Robbe | |
1e Service % | 54/84 (64%) | 38/89 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/54 (50%) | 23/38 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/30 (43%) | 12/51 (24%) |
Benutte Breakpoints | 10/14 (71%) | 7/16 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 54/89 (61%) | 44/84 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/173 (54%) | 79/173 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kimberley Zimmermann vs. Alice Robbe - onderlinge wedstrijden
22.03.17 | 1e ronde | Kimberley Zimmermann | Alice Robbe | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Le Havre | Clay |
Kimberley Zimmermann form & Alice Robbe form
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Alice Robbe - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-75, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 6-3, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
06.04.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Merel Hoedt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Dobreva | 5-7, 0-3, - Alice Robbe - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Catherine Harrison | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Alana Smith | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Veronika Podrez | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |