WEDSTRIJD
05.07.16 | 1e ronde | Kimberley Zimmermann | Catherine Chantraine | 6-0, 6-1 | Brussels | Clay |
STATISTIEKEN
Kimberley Zimmermann | Catherine Chantraine | |
1e Service % | 16/33 (48%) | 23/35 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/16 (81%) | 6/23 (26%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 3/12 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/35 (74%) | 9/33 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/68 (74%) | 18/68 (26%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kimberley Zimmermann vs. Catherine Chantraine - onderlinge wedstrijden
16.03.17 | 2e ronde | Kimberley Zimmermann | Catherine Chantraine | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Gonesse | Clay |
05.07.16 | 1e ronde | Kimberley Zimmermann | Catherine Chantraine | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Brussels | Clay |
Kimberley Zimmermann form & Catherine Chantraine form
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Catherine Chantraine - laatste wedstrijden
W25 Koksijde - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 3-6, 7-62, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Marie | 6-3, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
04.03.19 Kwalif. | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
05.12.18 1e ronde | vs. Sandra Samir | 3-6, 0-2, - Catherine Chantraine - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Polina Kozyreva | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.18 1e ronde | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
26.10.18 Kwartfinale | vs. Nikola Tomanova | 6-3, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.18 2e ronde | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.10.18 1e ronde | vs. Chloe Cirotte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Telde - Clay | ||||
05.10.18 Halve finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.18 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.18 2e ronde | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.18 1e ronde | vs. Klara Hajkova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melilla - Clay | ||||
28.09.18 Halve finale | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.18 Kwartfinale | vs. Marina Benito | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.18 2e ronde | vs. Ana Conde Vendrell | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.18 1e ronde | vs. Martina Fricova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint Malo - Clay | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Badenweiler - Clay | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
05.08.18 Kwalif. | vs. Alice Tubello | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
11.07.18 2e ronde | vs. Anna Ukolova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |