WEDSTRIJD
17.03.17 | Kwartfinale | Kimberley Zimmermann | Chiara Grimm | 3-6, 7-66, 6-1 | Gonesse | Clay |
STATISTIEKEN
Kimberley Zimmermann | Chiara Grimm | |
1e Service % | 67/96 (70%) | 68/92 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/67 (57%) | 33/68 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/29 (48%) | 14/24 (58%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 6/7 (86%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/92 (49%) | 44/96 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/188 (52%) | 91/188 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kimberley Zimmermann vs. Chiara Grimm - onderlinge wedstrijden
17.03.17 | Kwartfinale | Kimberley Zimmermann | Chiara Grimm | 3-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | Gonesse | Clay |
Kimberley Zimmermann form & Chiara Grimm form
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Chiara Grimm - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Pescucci | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Keller | 6-75, 0-1, - Chiara Grimm - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Teliana Pereira | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Julia Lohoff | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
15.07.19 Kwalif. | vs. Ivana Popovic | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Anita Wagner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
13.06.19 Kwartfinale | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 2e ronde | vs. Alina Silich | 6-78, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
11.06.19 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.19 Halve finale | vs. Ines Ibbou | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.19 Kwartfinale | vs. Aleksandra Pospelova | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Melis Sezer | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Selin Ovunc | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Sina Herrmann | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Malene Helgo | - Chiara Grimm - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.01.19 1e ronde | vs. Naho Sato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.01.19 Kwalif. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |