WEDSTRIJD
20.07.17 | 2e ronde | Kimberley Zimmermann | Chiara Scholl | 4-6, 6-2, 6-4 | Aschaffenburg | Clay |
STATISTIEKEN
Kimberley Zimmermann | Chiara Scholl | |
1e Service % | 64/97 (66%) | 49/104 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/64 (56%) | 26/49 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/33 (42%) | 26/55 (47%) |
Benutte Breakpoints | 8/11 (73%) | 6/16 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/104 (50%) | 47/97 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/201 (51%) | 99/201 (49%) |
Dubbele fouten | 7 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kimberley Zimmermann vs. Chiara Scholl - onderlinge wedstrijden
20.07.17 | 2e ronde | Kimberley Zimmermann | Chiara Scholl | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Aschaffenburg | Clay |
07.06.17 | 2e ronde | Kimberley Zimmermann | Chiara Scholl | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Essen | Clay |
Kimberley Zimmermann form & Chiara Scholl form
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Chiara Scholl - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |