INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daiana Negreanu vs. Kimberley Zimmermann - onderlinge wedstrijden
24.03.16 | 2e ronde | Kimberley Zimmermann | Daiana Negreanu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
Daiana Negreanu form & Kimberley Zimmermann form
Daiana Negreanu - laatste wedstrijden
Sant Cugat - Clay | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Reljic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.17 Kwalif. | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jordan Ortega Mendez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
17.10.17 1e ronde | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon - Hard | ||||
05.10.17 2e ronde | vs. Karolina Berankova | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.17 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Balatonboglar - Clay | ||||
05.09.17 1e ronde | vs. Nicoleta Dascalu | 2-5, - Daiana Negreanu - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.17 Kwalif. | vs. Anna Pribylova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montreux - Clay | ||||
16.08.17 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 0-3, - Daiana Negreanu - scratch | wedstrijd detail | |
Savitaipale - Clay | ||||
01.08.17 1e ronde | vs. Csilla Argyelan | 2-6, 1-4, - Daiana Negreanu - scratch | wedstrijd detail | |
Tampere - Clay | ||||
28.07.17 Kwartfinale | vs. Clothilde De Bernardi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.17 2e ronde | vs. Kyra Shroff | Kyra Shroff - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.07.17 1e ronde | vs. Ella Haavisto | 6-73, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bursa - Clay | ||||
18.07.17 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.17 Kwalif. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ayca Senturk | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
03.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Sabino | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
27.06.17 1e ronde | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Justine Da Costa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.06.17 Kwalif. | vs. Amandine Cazeaux | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Wallace | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
01.06.17 2e ronde | vs. Emiliana Arango | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.17 1e ronde | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
26.05.17 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.05.17 2e ronde | vs. Piia Suomalainen | 6-2, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.05.17 1e ronde | vs. Valeria Bhunu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
18.05.17 2e ronde | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |