WEDSTRIJD
04.08.16 | 2e ronde | Kimberley Zimmermann | Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-1 | Rebecq | Clay |
STATISTIEKEN
Kimberley Zimmermann | Eliessa Vanlangendonck | |
1e Service % | 19/46 (41%) | 37/55 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/19 (79%) | 14/37 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/27 (41%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/55 (65%) | 20/46 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 7 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kimberley Zimmermann vs. Eliessa Vanlangendonck - onderlinge wedstrijden
04.08.16 | 2e ronde | Kimberley Zimmermann | Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Rebecq | Clay |
Kimberley Zimmermann form & Eliessa Vanlangendonck form
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Eliessa Vanlangendonck - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |