WEDSTRIJD
24.07.17 | 1e ronde van de kwal. | Kimberley Zimmermann | Emelie Luisa Schwarte | 6-0, 6-1 | Horb | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
28.03.99, 25 Jaar
28.03.99, 25 Jaar
Kimberley Zimmermann vs. Emelie Luisa Schwarte - onderlinge wedstrijden
24.07.17 | 1e ronde van de kwal. | Kimberley Zimmermann | Emelie Luisa Schwarte | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Horb | Clay |
Kimberley Zimmermann form & Emelie Luisa Schwarte form
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Emelie Luisa Schwarte - laatste wedstrijden
Vienna - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Zajda | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
15.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tunis - Clay | ||||
07.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Brouleau | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Manama - Hard | ||||
20.03.18 1e ronde | vs. Alexandra Riley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.18 Kwalif. | vs. Teodora Sabljarevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Horb - Clay | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberley Zimmermann | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
21.09.16 1e ronde | vs. Ina Kaufinger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
15.09.16 2e ronde | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.09.16 1e ronde | vs. Arushi Bhasin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
St. Poelten - Clay | ||||
29.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Stoilkovska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Di Lorenzo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
22.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Janssen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rebecq - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Van Orshaegen | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
26.07.16 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
26.01.16 1e ronde | vs. Cristina Ene | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
09.11.15 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Kristin Yordanova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.15 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Enache | Diana Enache - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde | vs. Pauline Payet | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Breda - Clay | ||||
22.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Morgane Michiels | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
08.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Manama - Hard | ||||
30.03.15 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.03.15 1e ronde | vs. Warona Mdlulwa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |