WEDSTRIJD
10.06.13 | 2e ronde van de kwal. | Kimberley Zimmermann | Julyette Steur | 6-4, 6-2 | Amstelveen | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kimberley Zimmermann vs. Julyette Steur - onderlinge wedstrijden
10.06.13 | 2e ronde van de kwal. | Kimberley Zimmermann | Julyette Steur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Amstelveen | Clay |
Kimberley Zimmermann form & Julyette Steur form
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Julyette Steur - laatste wedstrijden
W60+H La - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
30.06.20 1e ronde | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 Finale | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 Kwartfinale | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.20 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.02.20 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.20 1e ronde | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.20 Kwartfinale | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.12.19 Halve finale | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.19 Kwartfinale | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.12.19 Halve finale | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |