WEDSTRIJD
22.08.16 | 1e ronde | Kimberley Zimmermann | Karolayne Da Rosa | 6-3, 6-0 | Wanfercee Baulet | Clay |
STATISTIEKEN
Kimberley Zimmermann | Karolayne Da Rosa | |
1e Service % | 21/42 (50%) | 27/47 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/21 (76%) | 9/27 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/47 (64%) | 15/42 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kimberley Zimmermann vs. Karolayne Da Rosa - onderlinge wedstrijden
22.08.16 | 1e ronde | Kimberley Zimmermann | Karolayne Da Rosa | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Wanfercee Baulet | Clay |
07.09.15 | 1e ronde | Kimberley Zimmermann | Karolayne Da Rosa | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
Kimberley Zimmermann form & Karolayne Da Rosa form
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Karolayne Da Rosa - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tea Lukic | 7-64, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Susanne Celik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Natalia Orlova | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 7-63, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 7-66, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Nikola Breckova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Emily Meyer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Alice Gillan | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sezze - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Francesca Jones | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Imola - Carpet | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.07.19 Kwartfinale | vs. Diana Chehoudi | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.19 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde | vs. Alexandra Viktorovitch | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Lara Panfilov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Barletta - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Rome - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Heisen | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Andreea Velcea | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.03.19 1e ronde | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |