WEDSTRIJD
08.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Kimberley Zimmermann | Sara Gambogi | 6-1, 6-3 | W25 Tarvisio | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kimberley Zimmermann vs. Sara Gambogi - onderlinge wedstrijden
08.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Kimberley Zimmermann | Sara Gambogi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Tarvisio | Clay |
Kimberley Zimmermann form & Sara Gambogi form
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Sara Gambogi - laatste wedstrijden
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Pescara - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
10.03.21 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
15.12.20 1e ronde | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.20 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
13.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
05.11.20 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.20 Kwalif. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.20 Kwalif. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
31.08.20 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
24.08.20 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.06.20 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 Kwalif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |